Dlouhá životnost na prvním místě

Pořízení střechy nepatří k zanedbatelným investicím. Právě to je ten důvod, proč by mezi jedno z hlavních kritérií měla patřit dlouhá životnost. To si uvědomuje i PREFA a s cílem nabídnout zákazníkům to nejlepší testuje produkty v náročných podmínkách.

Realizace našeho sídla v Horních Počernicích

Realizace v Trutnově - detail fasádního šindelu

Rekordní vítr by nestačil

Prefa není lepena ani probíjena hřebíky či vruty. Montáž je založena na precizním složení a sešroubování. Vše do sebe perfektně zapadá. Výsledkem jsou mnohem lepší vlastnosti než ty, které nabízí standardní hliníková střecha. PREFA odolá bouřím s větrem o rychlosti do 235 km/h. Nutno podotknout, že nejsilnější nárazy větru v historii České republiky měly rychlost 216 km/h.

Důkazem odolnosti konstrukce vůči nejnáročnějším povětrnostním podmínkám je fakt, že pro střechu PREFA se rozhodla například chata Alpenvereinshaus Stüdlhütte na Großglockneru nebo legendární restaurace Piz Gloria. Ta se nachází na štítu Schilthorn ve Švýcarsku, kde se točil i James Bond. Konkrétně šestý díl V tajné službě Jejího Veličenstva.

Hezká střecha na celý život

Dlouhá životnost nedělá hliníkovým střechám žádné problémy. Aluminium garantuje kvalitu na celý život. PREFA sbírá zkušenosti se stavěním střech již od roku 1946, a proto si může dovolit nabízet záruku 40 let na barvu a jakost materiálu. Navíc aktivně podporuje podnikání, studenty na učilištích a rozvoj v regionech.

Společně s objednávkou získáte služby těch nejlepších českých klempířů. PREFA podporuje talenty a poskytuje jim odborná školení v montážích střešních systémů. Díky tomu bude vaše nová střecha bez jediné chybičky. Nespokojte se s průměrem a darujte vašemu bydlení, co si opravdu zaslouží.

Realizace Chlum - detail okapového systému